Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

Vilniuje – regioninis seminaras apie atliekų tvarkymą

2014-05-27Aplinkos ministerija kartu su VšĮ „Mes darom“ ir konsultacine bendrove UAB „Ekokonsultacijos“ organizuoja seminarą apie atliekų tvarkymą. Seminaras vyks šiandien, gegužės 27 d., Vilniuje.

Į seminarą Vilniuje kviečiami aktyvūs gyventojai, namų bendrijų ir bendruomenių atstovai, dėstytojai, studentai, mokytojai ir moksleiviai. Atėjusieji galės susitikti su aplinkos viceministru Almantu Petkumi, regiono savivaldybių ir atliekų tvarkymo įmonių atstovais ir atliekų tvarkymo ekspertais.

Pasak seminare dalyvausiančios Elektronikos platintojų asociacijos (EPA), Padangų importuotojų organizacijos ir VšĮ „Žaliasis taškas“ atstovų, tokios diskusijos su piliečiais ir regionų savivaldybėmis tikslas – didinti regiono gyventojų ir atskirų savivaldybių bendruomenių ekologinį sąmoningumą ir skatinti aktyvų gyventojų ir bendruomenių įsitraukimą į atliekų tvarkymo planavimą.

Seminaras Vilniuje – tai jau 9-asis tokio pobūdžio susitikimas su regionine bendruomene. Į seminarus Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Utenoje, Telšiuose, Tauragėje ir Kaune gausiai susirinkusi vietinė bendruomenė ir nevyriausybinių organizacijų vadovai itin aktyviai klausinėjo tiek Aplinkos ministerijos, tiek vietinės savivaldybės, tiek dalyvaujančių aplinkosauginių organizacijų atstovų.

Susirinkusius domino ne tik konkretūs, su atliekų tvarkymu susiję klausimai, bet ir atliekų rūšiavimo problematika ir situacija konkrečiame regione.

Seminaras vyks šiandien nuo 14 val. adresu Juozapavičiaus g. 9. Organizatoriai kviečia seminare dalyvauti visus, kam aktualus atliekų tvarkymo klausimas. Tai puiki proga sužinoti reikalingą informaciją ir išsiaiškinti, kaip spręsti kylančias problemas.

Visuomenės informavimo skyrius

2014-05-27


Priedai: