Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print english
 

Aktualijos

„Gamtos knyga“ – nauji informacijos apie aplinką namai

2018-02-06Aplinkos ministerija kviečia visus, besirūpinančius gyvenamąja aplinka, pavartyti „Gamtos knygą“ – aplankyti naują virtualią biblioteką ir videoteką internete. Joje – daugybė leidinių, vaizdo įrašų, nuotraukų galerijų, straipsnių, ataskaitų apie gamtą, miškus, statybas, architektūrą, saugomas teritorijas.

Per daugybę metų buvo sukauptas didžiulis TV laidų, reportažų, filmų, socialinių reklamų, knygų, žurnalų, specializuotų apžvalgų ir ataskaitų lobynas, kuris nuo šiol prieinamas vienoje vietoje. Patogi ir draugiška vartotojo sąsaja, galimybė atlikti detalią paiešką užtikrins svetainės patrauklumą bei naudą tiek norintiems turiningai praleisti laisvalaikį, tiek ir ieškantiems konkrečios informacijos, siekiantiems pagilinti specifines žinias.

Aplinkos ministerijos sukurtoje naujojoje svetainėje yra pateikta daugiau kaip 450 vaizdo įrašų, per 100 įvairių tekstinių dokumentų ir beveik pusantro šimto nuotraukų galerijų, talpinančių tūkstančius vaizdų. Šie skaičiai nuolat auga, nes Lietuvos televizijose, naujienų portaluose bei ministerijoje ar jai pavaldžiose institucijose rengiamas turinys yra reguliariai talpinamas ir „Gamtos knygoje“. Todėl čia lankytojų lauks visuomet aktuali pramoginė, informacinė ir mokslinė informacija.

Į „Gamtos knygą“ verta sugrįžti ne kartą, mat joje esanti registruotų vartotojų skiltis suteikia teisę išsisaugoti aktualų turinį ateičiai, pamatyti savo skaitymo bei peržiūrų istoriją, įvertinti leidinius ar vaizdo įrašus žvaigždutėmis, padėti kitiems vartotojams rašant komentarus. Tam tereikia užsiregistruoti naudojantis savo asmenine Facebook paskyra.

Viešųjų ryšių skyrius
2018-02-06